ufw - en to ce translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ce: ДIадаккхар

en: Restart
ce: Юха доло

en: Shut Down
ce: ДIаяйа

en: Sun
ce: Малх

en: Invalid password, please try again
ce: Харц пароль, кхин цкъа хьажал

en: Suspend
ce: Хьоьжу раж

en: Hibernate
ce: Наб кхетта раж

en: New Tab
ce: Новая вкладка
