virt-viewer 9.0 - en to ilo translation catalogue (69 entries)

en: Desktop Switcher
ilo: Pagsukat ti Eskritorio

en: Switches between different desktop environments or window managers
ilo: Sukatan a baet ti aglawlaw ti eskritorio wenno mangimaton ti tawtawa

en: Yes
ilo: Wen

en: No
ilo: Saan

en: Error
ilo: Biddut

en: Desktop accessories
ilo: Alikamen ti Eskritorio

en: More Accessories
ilo: Dadduma pay nga Alikamen

en: Advanced
ilo: Nangatngato a Tukad

en: Advanced settings and preferences
ilo: Nangatngato katukad a pakaitudingan ken pakaidumaan

en: More Advanced Settings
ilo: Adu pay a Nangatngato Katukad a Pakaitudingan

en: All Applications
ilo: Amin nga Aplikasion

en: Personal preferences and administration settings
ilo: Kabukbukodan a pakaidumaan kent pangimaton a pakaitudingan

en: System
ilo: Sistema

en: Tools for software development
ilo: Ramramit nga agpaay iti pannakaputar ti software

en: More Programming Tools
ilo: Dadduma pay a Pangprograma a Ramramit

en: Manuals and help documents
ilo: Manual ken kasuratan ti tulong

en: More Documentation
ilo: Dadduma a Kasuratan

en: Games and amusements
ilo: Ay-ayam ken pagliwliwaan

en: More Games
ilo: Ad-adu pay nga Ay-ayam

en: Accessibility
ilo: Aksesibilidad

en: Accessibility settings
ilo: Pakaitudingan ti aksesibilidad

en: Login Screen
ilo: Pantalia ti Serkan

en: More Internet Applications
ilo: Dadduma pay nga Aplikasion ti Internet

en: Multimedia menu
ilo: Menu ti multimedia

en: Additional office applications
ilo: Daddumapay nga aplikasion a pangopisina

en: Audio Player
ilo: Pagpatokar iti Uni

en: Play Ogg Vorbis and other audio files
ilo: Patugtogen ti Ogg Vorbis ken sabsabali pay nga intar ti paguni

en: Create diagrams
ilo: Mangaramid iti diagrams

en: Send email and manage your schedule
ilo: Mangipatulod iti email ken mangtarawidwid iti iskediul

en: Calendar
ilo: Kalendario

en: Contacts
ilo: Dagiti Kainnawag

en: Manage your contacts using Evolution
ilo: Tarawidwidam dagiti kainnawagmo babaen ti Evolution

en: Tasks
ilo: Aramid

en: Formula editor
ilo: Pagbaliw ti pormulario

en: Print Manager
ilo: Mangimaton ti Maldit

en: Browse the web
ilo: Palabsan ti web

en: Programs
ilo: Programa

en: Programs menu
ilo: Menu ti Programa

en: Server Settings
ilo: Pakaitudingan ti Serbidor

en: More Server Settings
ilo: Dadduma pay a Pakaitudingan ti Serbidor

en: More Preferences
ilo: Dadduma pay a Pakaidumaan

en: Administration
ilo: Panarawidwidan

en: More System Settings
ilo: Adu pay a Pakaitudingan ti Sistema

en: System Tools
ilo: Ramramit ti Sistema

en: More System Tools
ilo: Dadduma pay a Ramramit ti Sistema

en: Utilities
ilo: Ramramit

en: Utilities
ilo: Ramramit

en: More Utilities
ilo: Dadduma a Ramramit

en: You have not specified a device number or the number is invalid
ilo: Saan a naituding ti numero ti aparato wenno saan a maaramat ti numerona.

en: You have not specified a worldwide port name or the name is invalid.
ilo: Saan a naituding ti sangalubungan a nagan ti port wenno saan a maaramat ti naganna.

en: You have not specified a FCP LUN or the number is invalid.
ilo: Saan a naituding ti LUN ti FCP wenno saan a maaramat ti numerona.

en: Default
ilo: Sigud

en: Applications
ilo: Dagiti Aplikasion

en: Cancel
ilo: Ukasen

en: Retry
ilo: Padasen manen

en: Type
ilo: Kita

en: The password must be at least six characters long.
ilo: Naksen a saan a nakurkurang ngem innem a kurdit ti kaatiddog ti kontrasenias.

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
ilo: Agpadpadas nga agkasilpo ti kliente ti VNC iti host a %s.

en: Connected!
ilo: Nakasilpuan!

en: Will try to connect again in 15 seconds...
ilo: Agpadasto ti agsilpo manen no 15 segundo...

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
ilo: Ti kliente a VNC ket ikasilpoyo a demano iti %s tapno mairugi ti panaginstala.

en: Starting VNC...
ilo: Irugrugi ti VNC...

en: The VNC server is now running.
ilo: Agdama nga agtartaray ti servbidor ti VNC.

en: Rescue
ilo: Isalakan

en: Continue
ilo: Ipatuloy

en: Start VNC
ilo: Iparugi ti VNC

en: Use text mode
ilo: Aramaten ti wagas a text

en: Free
ilo: Nawaya

en: What language would you like to use during the installation process?
ilo: Ania a pagsasao a kayatyo nga aramaten iti panaginstala?
