extra - en to na translation catalogue (14 entries)

en: Connected
na: Epodan

en: Chat
na: Meredu

en: Off-line
na: Dogi ina

en: Share, or invite someone.
na: Ata ko, oa emweminuw.

en: On-line
na: Awei ina

en: Private Chat
na: Awe me anga

en: left the chat
na: tarowong ko

en: %s joined the chat
na: %s ar torongab ko

en: %s left the chat
na: %s tarowong ko

en: %s is here
na: %s anga ngun

en: Sun
na: Ekwan

en: Moon
na: Maraman

note: TRANSLATORS: Type of object
en: star
na: edetang

en: Black Eye Galaxy
na: Blått øye-galaksen
