MATE Desktop Environment - en to nqo translation catalogue (13 entries)

en: Font
nqo: ߛߓߍߛߋ߲

en: Find
nqo: ߢߌߣߌ߲ߠߌ

en: Arabic
nqo: ߊߙߊߓߎ

en: Hebrew
nqo: ߋߓߙߋ

en: _File
nqo: _ߞߐߕߐ߯ߘߐ

en: _View
nqo: _ߦߋߘߊ

en: _Search
nqo: _ߢߌߣߌ߲ߠߌ

en: _Help
nqo: ߺ ߘߍ߬ߡߍ߲߬ߠߌ

en: _About
nqo: _ߞߊ߲߬

en: All
nqo: ߓߍ߯

en: _Previous
nqo: _ߞߐ߲߬ߣߍ߲

en: _Next
nqo: _ߟߊ߬ߕߎ߲߬ߠߊ

en: _Go
nqo: _ߕߊ߯
