slick-greeter - en to shn translation catalogue (52 entries)

en: Enter password for %s
shn: ပေႃ့သႂ်ႇ မၢႆလပ့် တွၼ်ႈတႃႇ %s

en: Password:
shn: မၢႆလပ့်:

en: Username:
shn: ၸိုဝ်ႈၽူႈၸႂ့်တိုဝ်း:

en: Invalid password, please try again
shn: မၢႆလပ့်ဢမ်ႇမႅၼ်ႈ၊ ၶတ်းၸႂ်တူၺ်းထႅင်ႈ

en: Failed to authenticate
shn: ၵၢၼ်ထတ်းသၢင်ႈတႃႇၵပ်းသိုပ်ႇ ဢမ်ႇၶႅမ့်လႅပ်ႈ

en: Logging in...
shn: တိုၵ့်ၽွမ့်ၶဝ်ႈယူႇ

en: Login Screen
shn: ၽိဝ်ၼႃႈ ၽွမ့်ၶဝ်ႈ

note: #-#-#-#-#  16 (simple-scan)  #-#-#-#-# Combo box label for scanning the back side of a page
en: Back
shn: ႁူၼ်လင်

en: Onscreen keyboard
shn: လွၵ်းမိုဝ်းၽိဝ်ၼႃႈ

en: High Contrast
shn: ႁႂ်ႈႁၼ်ၸႅင်ႈလႅင်းလီ

en: Screen Reader
shn: တႃႇလူ ၽိဝ်ၼႃႈ

en: Suspend
shn: ၵိုတ်းလိုဝ်ႈ

en: Hibernate
shn: ၶွမ်းၼွၼ်း

en: Session Options
shn: ၵၼ်လိူၵ်ႈသၢင်ႈ

en: Shut Down
shn: ၵိုတ်းၸၢၵ်ႈ

en: Show release version
shn: ၼႄမၢႆသွႆ့ဢၼ်ပိုၼ်ဢွၵ်ႇဝႆ့

en: Run in test mode
shn: ပိုတ်ႇၸၢမ်းတူၺ်း

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
shn: ပေႃ့ '%s--help' တွၼ်ႈတႃႇ တေလႆႈႁၼ် ၵၼ်လိူၵ်ႈသၢင်ႈ သဵၼ်ႈမၢႆ ၶေႃႈပူင်ဢၼ်ၸႂ့်လႆႈ

en: Guest Session
shn: ၵၼ်တွၼ်ႈၶႅၵ်ႇ

en: Cancel
shn: လူတ်းပႅတ်ႈ

en: OK
shn: တူၵ်းလူင်း

en: Login as %s
shn: ၽွမ့်ၶဝ်ႈ ၼင်ႇ %s

en: Retry
shn: ၶိုၼ်းၶတ်းၸႂ်

en: Login
shn: ၽွမ့်ၶဝ်ႈ

note: Button to submit authorization dialog
en: _Authorize
shn: _မၵ်းမၼ်ႈၶႂၢင်းပၼ်

en: Text
shn: လိၵ်ႈ

en: _Help
shn: ၵၼ်ၸွႆႈထႅမ်

en: Preferences
shn: ငဝ်ႈၵုမ်းပိူင်

en: Quit
shn: ဢိုတ်း

en: Copy
shn: ၶွပ်ႇပီႇ

en: Home
shn: ငဝ်ႈ

en: Size
shn: သႅၼ်း

en: Version
shn: မၢႆဢွၵ်ႇ

en: None
shn: ဢမ်လိူၵ်ႈသင်

en: Search
shn: သွၵ်ႈႁႃ

en: Actions
shn: လွင်ႈတူင်ႉၼိုင်

en: _View
shn: _ၵၼ်တူၺ်း

note: #-#-#-#-#  1 (linuxmint)  #-#-#-#-# TRANSLATORS: AP type
en: Unknown
shn: ဢမ်ႇႁူ့

en: Desktop
shn: ၼႃႈၶွမ်း

en: Trash
shn: ၵူၺ်ယုၵ်းယၵ်း

en: Remove
shn: ထွၼ်ပႅတ်ႈ

en: Computer
shn: ၶွမ်ႇၽိဝ်းထိူဝ်ႇ

en: Welcome Screen
shn: ၽိဝ်ၼႃႈ ႁူမ်ၸုမ်းႁပ့်တွၼ်ႈ

en: Images
shn: ႁၢင်ႈ

en: Language
shn: ၽႃႇသႃႇၵႂၢမ်း

en: Install
shn: ဢူၼ်းသႂ်ႇ

en: Localization
shn: ၵၢၼ်ပိၼ်ႇၽႃႇသႃႇ

en: Bluetooth
shn: ၸၢတ်ႇၸိတ်ႇ

en: Monitor
shn: မေႃႇၼီႇတိူဝ်ႇ

en: _Import
shn: သူင်ႇၶဝ်ႈ

note: Add some common languages first
en: English
shn: ဢၢင်းၵိတ်ႉ

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Connected
shn: ၵွင့်သိုပ်ႇဝႆ့ယဝ့်
